Sindikat uprave i pravosuđa
Crne Gore

sindikat uprave i pravosuđa


U Vrnjačkoj Banji održani Drugi sportsko-rekreativni susreti Sindikata Uprave i pravosuđa Crne Gore

U Vrnjačkoj Banji su od 20. do 23. juna održani Drugi sportsko-rekreativni susreti Sindikata uprave i pravosuđa Crne Gore.

Na Drugim sportsko-rekreativnim susretima učešće je uzelo 250 takmičara iz 25 sindikalnih organizacija.

Takmičenje je bilo organizovano u 13 sportskih disciplina i to: stoni tenis-žene i muškarci, skok u dalj-žene i muškarci, plivanje-žene i muškarci, bacanje kamena s ramena, pikado-žene i muškarci, streljaštvo-žene i muškarci, šah, basket-žene, mali fudbal, nadvlačenje konopa, odbojka na pijesku, košarka-muškarci, badminton i igra iznenađenja.

Bila je to prilika da se pored druženja uz fer i sportsko takmičenje razmijene iskustva i steknu nova poznanstva i prijateljstva.

Drugi sportsko-rekreativni susreti su ujedno bili i kvalifikacioni za Regionalne sportsko-rekreativne susrete koji će se u septembru održati u Kladovu.

Pogledajte rezultate po sportskim dispilinama:

STONI TENIS-žene

  1. Tanja Aranitović - SO organa lokalne uprave Opštine Pljevlja,
  2. Nataši Maraš - SO Opštine Budva,
  3. Vesna Vučinić - SO Opštine Bar.

STONI TENIS-muškarci

  1. Miloš Vidaković - SO Poreske uprave,
  2. Miroslav Anđelić - SO organa lokalne uprave Opštine Pljevlja,
  3. Zoran Lekić - SO Osnovnog suda Bar.

SKOK U DALJ-žene

  1. Tanja Aranitović - SO organa lokalne uprave Opštine Pljevlja,
  2. Stanka Radusinović - SO Uprave za imovinu,
  3. Ksenija Vulević - SO Uprave za imovinu.

SKOK U DALJ-muškarci

  1. Radovana Grozdanića - SO Zavoda za izvršenje krivičnih sankcija,
  2. Slobodan Novaković - SO Opštine Bar,
  3. Milan Pavlović - SO Zavoda za izvršenje krivičnih sankcija.

PLIVANJE-žene

  1. Sanja Ražnatović - SO Državnih tužilaštava Crne Gore.
  2. Ivana Savković - SO Agencije za izgradnju i razvoj Podgorice,
  3. Sonja Ivović - SO Sudova za prekršaje Crne Gore.

PLIVANJE-muškarci

  1. Radovan Grozdanić, SO Zavoda za izvršenje krivičnih sankcija,
  2. Marko Špadijer - SO Agencije za izgradnju i razvoj Podgorice,
  3. Nenad Vučinić - SO Centra za obuku u sudstvu i državnom tužilaštvu.

BACANJE KAMENA SA RAMENA

  1. Nikola Ristić - SO uprave Glavnog grada - Podgorica,
  2. Boris Radulović - SO Zavoda za izvršenje krivičnih sankcija,
  3. Milan Pavlović - SO Zavoda za izvršenje krivičnih sankcija.

PIKADO-žene

  1. Snežana Miranović - SO Uprave za imovinu,
  2. Nataša Petrović - SO Agencije za izgradnju i razvoj Podgorice,
  3. Danka Drobnjak - SO Zavoda za izvršenje krivičnih sankcija.

PIKADO-muškarci

  1. Mladen Jurišević - SO Zavoda za izršenje krivičnih sankcija,
  2. Slobodan Delić - SO organa lokalne uprave Opštine Plužine,
  3. Živko Krivokapić - SO Zavoda za izvršenje krivičnih sankcija.

STRELJAŠTVO-žene

  1. Vanja Ćupić - SO Poreske uprave,
  2. Olivera Vuković - SO Poreske uprave,
  3. Enisa Markišić - SO Osnovnog suda Plav.

STRELJAŠTVO-muškarci

  1. Živko Krivokapić - SO Zavoda za izvršenje krivičnih sankcija,
  2. Radoš Jokanović - SO organa lokalne uprave Opštine Plužine,
  3. Velimir Perović - SO Zavoda za izvršenje krivičnih sankcija.

ŠAH-ekipno

  1. SO Zavoda za izvršenje krivičnih sankcija,
  2. SO organa lokalnih uprava Opština Kolašin i Mojkovac,
  3. SO Opštine Bar.

BASKET-žene

  1.  SO organa lokalne uprave Opštine Pljevlja,
  2. SO Agencije za izgradnju i razvoj Podgorice,
  3. SO Zavoda za izvršenje krivičnih sankcija.

MALI FUDBAL-muškarci

  1. SO Opštine Bar,
  2. SO organa lokalne uprave Opštine Plužine,
  3. SO uprave Glavnog grada - Podgorica.

NADVLAČENJE KONOPA-muškarci

  1. SO Zavoda za izvršenje krivičnih sankcija,
  2. SO organa lokalne uprave Opštine Plužine,
  3. SO uprave Glavnog grada - Podgorica.

KOŠARKA-muškarci

  1. SO Zavoda za izvršenje krivičnih sankcija,
  2. SO organa lokalne uprave Opštine Plužine,
  3. SO uprave Glavnog grada - Podgorica.

ODBOJKA NA PIJESKU-mješovito

  1. SO uprave Glavnog grada - Podgorice,
  2. SO Zavoda za izvršenje krivičnih sankcija,
  3. SO Opštine Bar.

BADMINTON-mješovito

  1. SO Agencije za izgradnju i razvoj Podgorice,
  2. SO organa lokalne uprave Opštine Pljevlja,
  3. SO Uprave za imovinu.

PEHAR za NAJHUMANIJE DJELO dobio je Radovan Grozdanić iz SO Zavoda za izvršenje krivičnih sankcija. Grozdanić je spasio dječaka koji je se davio na bazenu hotela “Breza”.

PEHAR za NAJPOŠTENIJI POTEZ dobio je Miodrag Kalezić iz SO Osnovnog suda Danilovgrad koji je pronašao novčanik i vratio ga vlasniku.

POBJEDNICI IGRE IZNENAĐENJA su Radovan Grozdanić i Danka Drobnjak iz SO Zavoda za izvršenje krivičnih sankcija.

PEHAR za FER PLAY dobila je SO Uprave za imovinu Crne Gore.

UKUPAN PLASMAN-ekipno

  1. SO Zavoda za izvršenje krivičnih sankcija,
  2. SO Opštine Bar,
  3. SO organa lokalne uprave Opštine Pljevlja.

Na završnoj večeri predstavnicima svih Sindikalnih organizacija uručene su zahvalnice za učešće na Drugim sportsko-rekreativnim susretima Sindikata uprave i pravosuđa Crne Gore.

Tokom svake večeri bila je organizovana zabava za učesnike sportsko-rekreativnih susreta.

Aktuelnosti

U Vrnjačkoj Banji održani Drugi sportsko-rekreativni susreti Sindikata Uprave i pravosuđa Crne Gore

Datum objave: 24/06/2019 | pregleda članka: 969
U Vrnjačkoj Banji održani Drugi sportsko-rekreativni susreti Sindikata Uprave i pravosuđa Crne Gore Sindikat uprave i pravosuđa Crne Gore




najnovije u kategoriji: